Пародонтологія: безболісне лікування

Лікування зубів не обмежується пломбами та видаленням зубів. Ротова порожнина людини призначена насамперед для харчування. Щодня на зубний ряд припадає частка роботи з пережовування їжі. І, як не дивно, але ротова порожнина – це розсадник розвитку мікробів. Так як зубна емаль має тверду основу і не відразу підлягає впливу мікроорганізмів, тканини пародонту більш чутливі і одразу реагують на несприятливі умови.

Пародонтологія - це один з багатьох розділів стоматології, який відповідає за профілактику та лікування м'яких тканин, які оточують зубний ряд.

Захворюваннями ясен страждають близько 95 відсотків усіх дорослих мешканців світу та близько 80 відсотків дітей. Хвороби пародонту мають глобальний характер. Але небезпека захворювань ротової порожнини полягає в тому, що вони довгі роки можуть не виявляти жодних симптомів.
Що являють собою тканини пародонту

Пародонт – це ясна; лунка, у якій фіксується зуб; зв'язки, що утримують основу зуба в лунці та зубному ряду. Усі ці складові формують єдину систему пародонту.

Цей комплекс тканин виконує найважливіші функції:

 • Фіксування зубів;
 • Регулювання навантаження під час жування;
 • Управління м'язами, які відповідають за жування;
 • Захист кісткових тканин від бактерій;
 • Захист основи зуба від ушкоджень.

Лікування ясен: пародонтозу, гінгівіту, пародонтиту

Найчастіше серед хвороб пародонту зустрічаються пародонтоз, гінгівіт, пародонтит. Дуже часто ці недуги без необхідності лікування призводять до втрати зубів. При кровоточивості ясен, набряках м'яких тканин та больових відчуттях відразу потрібно звертатися за допомогою до фахівців. Ми завжди готові допомогти хворим із різними стадіями розвитку хвороб пародонту. Не потрібно тягнути з відвідуванням лікаря, здорові ясна – це половина основи здорового зубного ряду.

Пропонуємо комплекс послуг з боротьби та профілактичних заходів недуг пародонту:

 • Консультація з догляду за ротовою порожниною
 • Забезпечення професійної гігієни зубного ряду
 • Чищення зубів від каменів та нальоту
 • Гінгівопластика з подальшою імплантацією
 • Клаптеві операції на яснах
 • Ортопедичне лікування

Лікування зубів включає ведення пацієнта від початку захворювання до повного одужання. Наші стоматологи мають величезний досвід у лікуванні пародонтиту. Ми використовуємо лише передові технології, що зарекомендували себе з найкращого боку за кордоном.

Медичний центр Oculus – найкращий вибір

Медичний центр працює тільки з новим обладнанням, яке дозволяє усунути проблеми з пародонтом максимально безболісним способом. У нас ви зможете отримати вичерпні відповіді щодо догляду за ротовою порожниною, щоб уникнути подальшого розвитку недуг пародонту.

Комментарии:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Информация на странице была для Вас полезной!? Поставьте "лайк" или оцените!
Мы будем Вам за это очень благодарны!
1 Звезада2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Оценка записи)
Загрузка...